Парламент Румунії оголосив недовіру уряду

Парламент Румунії оголосив недовіру уряду
Парламент Румунії оголосив недовіру уряду

Соціал-демократичний уряд Румунії був відсторонений сьогодні в результаті вотуму недовіри з боку парламенту, де правоцентристська опозиція зуміла отримати підтримку більшості депутатів. Об этом сообщает glavnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

За це рішення проголосували 238 депутатів, що перевищує необхідну більшість у 233 голоси, – повідомляє Європейська правда.

Голосування за пропозицію під назвою “Щоб відновити Румунію, уряд Денчіле необхідно терміново звільнити!” відбулося за кілька днів до офіційного початку кампанії президентських виборів у листопаді. У 2020 році в країні також відбудуться місцеві та загальні вибори.

Уряд йде у відставку, але діятиме як тимчасовий, поки президент Клаус Йоганіс не скличе консультації з парламентськими партіями та не призначить іншого прем’єр-міністра для формування нового кабінету.

Якщо новий кабінет міністрів отримає 233 голоси в парламенті, він може забезпечити управління до парламентських виборів. Якщо ж парламент відхиляє кабінети двічі поспіль, то ініціюються дострокові вибори.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/333843-parlament_rumuniji_ogolosiv_nedoviru_urjadu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя