Антисанітарія та грибок: у франківському гуртожитку студенти потерпають від тарганів (фото, відео) | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "Антисанітарія та грибок: у Франківську студентський гуртожиток атакували таргани (ФОТО/ВІДЕО)" Об этом сообщает korpunkt.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це пишуть Версії з посиланням на OBOZREVATEL.


Ті, хто вже довгий час живе в гуртожитку, розповідають, що порівняно з минулими роками “маленьких сусідів” стає все більше, не дивлячись на те, що влітку тарганів труять.


“Кількість тарганів така ж, як було, коли я заселялася. А це було чотири роки тому. Мені здається, що якщо в кімнатах їх трохи менше, то у ванній і кухні просто жах як їх багато. З цими “друзями” можна боротися. Якщо дотримуватися чистоти в кімнаті, то їх стане значно менше. Але що робити з тими тарганами, які заполоняють кухню?” – задається запитанням студентка Ольга.


На кухнях гуртожитку таргани повзають всюди, тому не раз траплялося так, що під час приготування їжі вони могли залазити в каструлю і сковорідку. Зрозуміло, що після цього приготовлену їжу їсти не можна. Майже у кожного в кімнаті є електричний чайник, який також облюбували таргани. А в нічний час ці маленькі істоти можуть повзати просто по сплячим постояльцям.

І таргани ж переносять збудників туберкульозу, дифтерії, сибірки, чуми, гельмінтозів, черевного тифу, холери, гострих кишкових та інших інфекційних хвороб. Можуть інфікувати їжу своїми виділеннями. Співіснування студентів з цими комахами небезпечне.

Крім тарганів, в цьому гуртожитку є ще низка інших проблем:

  • грибок у ванній;
  • відсутність гарячої води;
  • старі вікна, через які проходить протяг;
  • брудні і незручні матраци.

“Взимку нам доводиться заклеювати вікна поролоном і ватою, щоб не продувало”, – скаржиться студентка Жанна.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/antisanitariya-ta-gribok-u-frankivskomu-gurtozhitku-studenti-poterpayut-vid-targaniv-foto-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя