Джонсон: можете зв’язати мені руки, але я не буду відкладати Brexit


Голова британського уряду Борис Джонсон не вимагатиме від ЄС продовження терміну дії Brexit, попри те що парламент прийняв відповідний законопроект

Про це Джонсон сказав депутатам в останній день роботи парламенту перед 5-тижневою паузою, повідомляє Reuters. Об этом сообщает versia.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Цей уряд буде продовжувати переговори щодо угоди, одночасно готуючись вийти без неї", — заявив Джонсон.

Лідери ЄС неодноразово заявляли, що не отримували конкретних пропозицій напередодні саміту 17-18 жовтня, на якому Джонсон сподівається укласти угоду.

"Я поїду на цей вирішальний саміт 17 жовтня, і, незалежно від того, скільки способів придумає цей парламент, щоб зв’язати мені руки, я буду прагнути до досягнення угоди в національних інтересах...Цей уряд не буде більше відкладати Brexit", — сказав він.

Парламент Британії 9 вересня вдруге відхилив пропозицію Джонсона про проведення позачергових виборів.

У ніч на вівторок роботу британського парламенту було офіційно призупинено. Депутати відновлять роботу 14 жовтня, тобто за два тижні до Brexit.

У понеділок набув чинності схвалений минулого тижня закон, який має завадити Джонсону вивести країну з Євросоюзу без угоди.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/10/dzhonson_mozhete_zvyazaty_meni_ruky_ale_ya_ne_budu_vidkladaty_brexit”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя