Підсумковий випуск новин за 21:00: Як РФ зустрічала своїх полонених. Реакція світу на обмінУ підсумковому випуску новин за 7 вересня станом на 21:00 – учасників обміну полоненими, яких відпустила Україна, у російському аеропорті "Внуково" зустріли тільки російські пропагандисти з телекамерами Дмитро Кисельов та Ольга Скабеєва. Лідери західних країн назвали обмін полоненими "величезним кроком до миру". Об этом сообщает rogatyn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Також у випуску:

Українських моряків разом з їхніми рідними привезли до військового госпіталю у Києві, а цивільних – до лікарні Феофанія. Там їх обстежать та нададуть усю необхідну медичну допомогу.

Вишинський збирається повернутись в Україну та доводити свою невинуватість. Про це він заявив пропагандистам каналу "Росія 24" в Москві.

Тисячі людей зібрались під Одеською ОДА. Вони підтримують звільненого з посади керівника Художнього музею Олександра Ройтбурда.blog_ava
Обмін полоненими відбувся: все, що про це відомо
сьогодні
32314


Джерело статті: “http://24tv.ua/pidsumkoviy_vipusk_novin_za_2100_yak_rf_zustrichala_svoyih_polonenih_reaktsiya_svitu_na_obmin_n1202438”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя