Три проекти ГО Житомирщини – переможці конкурсу кращих жіночих ініціатив

Три проекти ГО Житомирщини – переможці конкурсу кращих жіночих ініціатив

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів навесні оголосили Конкурс кращих жіночих ініціатив в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів). Об этом сообщает zss.in.ua со ссылкой на СМИ.

2 липня відбулося засідання відбіркового комітету з розгляду поданих заявок. Як повідомили в Офісі реформ Житомирського РВ АМУ, всього на конкурс надійшло 135 заявок від жінок з усіх куточків країни. Найбільшу активність у конкурсі виявили представники Харківської і Житомирської областей, а також Сходу України.


Відбірковий комітет визначив 24 проекти-переможці та 3 проекти поза конкурсом, які увійдуть у видання.


«Ініціативи Оксани Загорської (м.Баранівка), Аліни Гаркавої та Жанни Соловйової (м.Житомир) – серед переможців конкурсу. Кращими визнано проекти «Нова Україна розпочнеться з розвитку малих громад», «Гендерний аналіз в розрізі найбільш популярних ЗМІ міста та зовнішньої реклами» та «Програма розвитку бізнесу ВПО та місцевих громад», — уточнила Тетяна Кухарська, директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.


Урочисте відзначення переможців відбудеться 24 серпня в приміщенні Верховної Ради України.
Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/tri-proekti-go-zhitomirschini--peremozhtsi-konkursu-kraschih-zhinochih-10900543.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя