В Україні заборонять деякі сигарети: перелік

В Україні МОЗ пропонує заборонити низку сигарет. Відповідний законопроект опублікували на сайті відомства. Об этом сообщает zak-kor.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє Обозрєватель.

Україна взяла на себе зобов’язання виконати Директиву ЄС, яка стосується не тільки розміру акцизів, а й правил роботи тютюнового ринку.

Міністерство охорони здоров’я розробило законопроект, який обмежить табачників. По-перше, вони повинні будуть адаптувати пачки під нові вимоги. По-друге, частина сигарет їм просто заборонять продавати.

Які сигарети заборонять:

сигарети, в яких більше 1 мг нікотину, 10 мл смоли;

– жувальний тютюн;

– сигарети, де на пачках немає попередження про шкоду;

– тютюн для самокруток з “характерним запахом”;

– сигарети з добавками (вітамінами або чим-небудь, що нібито зменшує ризик для здоров’я або створює помилкове враження про дію тютюну);

– тютюнових виробів з використанням на їх упаковці або на самих тютюнових виробах будь-яких елементів або ознак (тексти, символи, назви, торговельні марки, образні або інші ознаки).

Щорічно в світі від вживання тютюну, за оцінками ВООЗ, гине близько 7 млн осіб. Глобальне опитування про вживання тютюну в Україні (GATS) показав, що в даний час 22,8% дорослого населення курять сигарети (39,7% серед чоловіків і 8,8% серед жінок).

Читайте також: Провокації не пройдуть: Гаага чекає своїх “ґєроєв”!


Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/95325”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя