Миколаївським рибоохоронним патрулем протягом тижня було виявлено 107 порушень

Об этом сообщает moygorod.in.ua со ссылкой на СМИ.


У період з 06 по 13 травня 2019 року інспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля було виявлено 107 порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, складено 63 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), 18 — за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), п’ять – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення правил придбання та збуту риби) та сім – за ст. 86-1 (використання водозабірних споруд без ефективного рибозахисного пристрою). Крім того, оформлено 14 актів виявлення та вилучення майна, власників якого не встановлено.


«Протягом цього часу у порушників вилучено 267,8 кг водних біоресурсів та 66 од. незаконних знарядь лову. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 33 667 грн», — повідомили в Управлінні.


Нагадаємо, 07 травня 2019 року держінспекторами Миколаївського рибоохоронного патруля в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, поблизу м. Очаків викрито порушника, який у період нерестової заборони з гумового човна за допомогою двох мисинових сіток незаконно добув 14 екз. карася сріблястого, 56 екз. пузанка та чотири екз. бичка. Загальна вага виловлених водних біоресурсів склала близько 5 кг. Збитки, завдані рибному господарству України внаслідок правопорушення, становлять 9 894₴


На громадянина складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Водні біоресурси та незаконні знаряддя лову вилучено до рішення суду.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/миколаївським-рибоохоронним-патруле/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя